Tvorba a správa webových stránek

Nabízím výrobu zcela nových webových stránek, ať již to má být jednodušší statická stránka (webová vizitka) či dynamická prezentace, nebo ucelený složitější systém (eshop, portál, speciální online aplikace ... ). Vytvořím grafický návrh, čistý programový kód a zajistím registraci domény i hosting pro Vaše nové stránky. Mohu pro Vás též vytvořit HTML newsletter kompatibilní s většinou nejpoužívanějších emailových klientů a dokážu zajistit jeho rozesílání.

Máte-li již své funkční webové stránky, provedu jejich modernizaci, změnu vzhledu (redesign), optimalizaci pro mobilní zařízení (responsivitu) nebo pravidelnou údržbu vč. SEO optimalizace či PPC kampaní. Pomohu Vám s nalezením nejvhodnějšího webhostingu a zajistím přesun na nový server včetně příslušných úprav DNS záznamů.

Při výrobě nebo správě webových stránek používám moderní technologie jako jsou PHP, HTML5, CSS3, javascriptjQuery, Bootstrap a v neposlední řadě kvalitní český framework Nette.

 

Web technologie 

Nové stránky

 • statické prezentace (online vizitky)
 • dynamické prezentace
 • složité online aplikace (eshopy, portály)
 • speciální aplikace

Úprava stránek

 • modernizace
 • změna vzhledu
 • optimalizace pro mobilní zařízení
 • pravidelná správa a údržba dle požadavků
Tvorba a správa webových stránek

Správa systémů a sítí

Pro Vaši firmu vytvořím kompletní řešení IT infrastruktury od optimálního návrhu a realizace počítačové sítě, přes instalaci pracovních stanic, až po zajištění serverového systému, případně dalších speciálních zařízení dle Vašich potřeb, vč. automatizace nejrůznějších činností. Navrhnu a provedu kompletní realizaci virtualizačního řešení serverů i desktopů s využitím technologií VMwareVirtualBox nebo KVM či kontejnerizaci s pomocí LXC/LXD.

Zajistím legalizaci software Vašich pracovních stanic nebo serverů buď získáním vhodných licencí, nebo instalací otevřených alternativ vč. zaškolení. Díky mým letitým zkušenostem s nasazováním operačního systému Linux na servery i pracovní stanice Vám pomohu ušetřit značné investice na pořízení softwarového vybavení téměř ve všech oborech činností. Plná integrace se stávající počítačovou sítí je naprostou samozřejmostí a za zlomek ceny komerčního řešení tak můžete mít high-end systém plně přizpůsobitelný Vašim potřebám.

Navrhnu a zajistím automatizované zálohování Vašich pracovních stanic či serverů v režimech rychlého obnovení nebo dlouhodobé archivace na lokální či vzdálená úložiště.

Pomohu Vám s vytvořením nebo na základě požadavků vybuduji kompletní serverové systémy jako jsou webservery, mailservery, cloudy, NAS úložiště a mnoho dalších. Mohu též zajistit jejich pravidelný monitoring, vytváření statistik, tvorbu reportů stejně tak jako provádět na nich jednorázové zásahy a ladění dle aktuální potřeby.

Poradím si s jakýmkoliv operačním systémem, ať již to má být Linux/UNIXMacOS či MS Windows, nebo v případě mobilních zařízeních Android či Windows Mobile. 

Operační systémy

Servis zařízení

Nabízím kompletní servis počítačů pro firmy i domácnosti, hardwarové opravy a čištění počítačů, výměny jejich částí a upgrade, instalace software a ladění konfigurace. Pomohu Vám s modernizací výpočetní techniky i s výběrem optimální konfigurace počítače, jeho komponent nebo jiných speciálních zařízení vč. jejich zapojení, zprovoznění a příp. i proškolení obsluhy

Zabezpečení

Provedu bezpečnostní revize a nastavení síťových zařízení, pracovních stanic a serverů a odstraním případné nedostatky, nebo navrhnu a vytvořím zcela nové kompletní zabezpečení celé Vaší infrastruktury či její části.

Vytvořím extrémní zabezpečení Vašeho přenosného počítače nebo desktopu s využitím vícestupňového šifrování dat s panickým autodestrukčním mechanismem a s téměř nemožnou identifikací Vaší osoby na internetu. Při dodržení bezpečnostního manuálu budou takto ochráněná data trvale nedostupná pro jakoukoliv nepovolanou osobu. 

Správa systémů a sítí

Grafická tvorba, DTP

Vytvořím pro Vás grafické návrhy ať již se má jednat o vizitky, tiskopisy, letáky, diplomy nebo přáníčka či kalendáře a celou řadu dalších tiskových předloh. Navrhnu logo Vaší společnosti či produktu nebo vypracuji Vaší kompletní korporátní identitu. Zajistím profesionální tisk nebo potisk celé palety dárkových předmětů vč. gravírování do kovových i nekovových materiálů.

Navrhnu nový design pro Vaši webovou prezentaci nebo doladím stávající. Vyrobím grafické návrhy pro statické reklamní bannery a billboardy či dynamické bannery pro umístění na webové stránky a zajistím jejich výrobu vč. umístění.

Zpracuji pro Vás vizualizace předmětů, strojů či zařízení, případně navrhnu a vytvořím design Vašeho výrobku.

2D grafika

 • loga, logotypy, korporátní identita
 • vizitky, letáky, tiskopisy
 • webdesign, bannery
 • DTP příprava

3D grafika

 • vizualizace předmětů, strojů a zařízení
 • design výrobků, průmyslový design
Grafická tvorba, DTP

Konzultace, poradenství

Díky mnohaletým zkušenostem v IT sektoru Vám mohu nabídnout i své služby poradenství v oboru výpočetní techniky a souvisejících oblastí. Vypracuji návrh IT infrastruktury Vaší firmy a poradím se zvolením vhodného software, hardware a příslušenství jak s ohledem na požadovanou funkčnost, tak i finanční náročnost celku.

Specializuji se na operační systémy Linux/UNIX a díky tomu Vám mohu navrhnout celou řadu řešení, které by s jinými komerčními systémy byly buď velmi těžko proveditelné, nebo finančně velmi náročné. Mohu též efektivně zaškolit budoucí uživatele, operátory a administrátory.